Konkurs wiedzy o Janie Pawle II

W przygotowanie do uroczystości beatyfikacji Sługi Bożego Jana Pawła II wpisuje się również konkurs zorganizowany w Publicznej Szkole Podstawowej w Ligocie Turawskiej. Dzieci ze wszystkich klas mogły wziąć udział w konkursie plastycznym, natomiast dzieci z klas IV – VI rywalizowały ze sobą w konkursie wiedzy o Janie Pawle II.

Za najładniejsze prace plastyczne zostali nagrodzeni: Martyna Korzeniec (III), Luiza Staś (III), Natalia Prządo (IV), Patricia Rohn (IV) i Karina Frencek (VI). Najlepszą wiedzą popisali się: Nikola Poliwoda (VI), Karina Frencek (V), Krzysztof Farys (IV). Drugie miejsce zajęli: Łukasz Sikora (VI), Karolina Krawczyk (V), Anna Grysczyk (IV). Trzecie miejsce przypadło drużynie: Patryk Jaworski (VI), Joanna Kurowska (V), Kamil Świtała (IV). Na zakończenie wszyscy posilili się pysznymi kremówkami. Bardzo dziękuję Dyrekcji, Nauczycielom, księdzu Proboszczowi i zaproszonym Gościom za pomoc w przeprowadzeniu tego konkursu.