VI Nabożeństwo Fatimskie 2019 w Kadłubie Tur.

W niedzielę 13 października 2019 r w Kadłubie miało miejsce ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Było to nabożeństwo szczególne, ponieważ w tym roku przeżywamy jubileusz 150-lecia kościoła i obrazu MB Różańcowej w Kadłubie. Gościliśmy na nabożeństwie scholę "Promyki Maryi" ze Zębowic. P. Krystyna i Jan Miozgowie prowadzą te scholę już ponad 30 lat. Nabożeństwo różańcowe miało szczególną oprawę, ponieważ p. Krystyna Miozga dzieliła się swoim świadectwem życia do poszczególnych tajemnic różańcowych, które były przeplatane piosenkami w wykonaniu "Promyków Maryi". Gościem honorowym na nabożeństwie był o. bp Antoni Reimann misjonarz z Boliwii oraz ks. Rektor Joachim Waloszek. Nabożeństwo zakończyło się procesją światła i błogosławieństwem.