Msze Św. na zakończenie roku szkolnego 2011/2012
Dobiegło końca 10 pracowitych miesięcy nauki, pora rozpocząć wakacje. Podczas mszy wspólnotowych dziękowaliśmy Bożej Opatrzności za ten czas oraz prosiliśmy o błogosławieństwo na okres wakacyjnego odpoczynku. W czwartek 28 czerwca odbyła się msza szkolna w Ligocie, z kolei msza dla młodzieży – w piątkowy wieczór w Zakrzowie.

Po mszy szkolnej, podczas której kazanie wygłosił ksiądz Tadeusz Komorek, spotkaliśmy się przy ognisku na pieczeniu kiełbasek. Humory dopisywały, a rozmowom towarzyszyły śpiewy. Spotkanie zakończyła modlitwa różańcowa, na różańcach „piłkarskich”, w stylu Euro, które były niespodzianką dla uczestników spotkania.

Msza Św. Szkolna na zakończenie roku szkolnego 2011/2012

Ognisko Marianek i Ministrantów parafii Ligota Tur.

Msza Św. Młodzieżowa na zakończenie roku szkolnego 2011/2012