Zaproszenie do tworzenia Parafialnej Orkiestry Dętej
W naszej parafii po dziecięcej scholii parafialnej przyszedł czas na założenie parafialnej dziecięcej orkiestry dętej. Wiele dzieci z naszej parafii gra już na różnych instrumentach. Nasza propozycja jest okazją również do nauki gry na instrumentach dętych. W ten sposób dzieci będą mogły rozwijać swoje talenty i jednocześnie chwalić swoją grą Pana Boga w liturgii. W sobotę 6 września na godz. 14.00 zapraszamy do salki w Ligocie na przesłuchanie i zapisy do powstającej w naszej parafii dziecięcej orkiestry dętej. Zapraszamy dzieci od III klasy szkoły podstawowej włącznie, które chcą się uczyć gry na instrumentach dętych od tzw. "zera". Nauka będzie odpłatna (w zależności ile dzieci zgłosi się do orkiestry). Instrumenty zostały już zakupione przez naszą parafię i zostaną wydzierżawione dzieciom. Orkiestrę poprowadzi i naukę gry p. Łukasz Wieczorek z Opola. W pierwszym rzędzie oferta jest kierowana dla dzieci z naszej parafii. (zapraszamy również starsze dzieci i młodzież!) Więcej informacji u ks. Proboszcza