Śp. ks. Wolfgang Globisch

Z nadzieją zmartwychwstania informujemy, że w niedzielę 31 grudnia br. w 91. roku życia i w 67. roku kapłaństwa zmarł śp. ks. Wolfgang Globisch.

Powyższe informacje pochodzą z oficialnej strony internetowej Diecezji Opolskiej i dostępne są od linkiem:

Informacje o śp. ks. Wolfgangu Globisch dostępne na postalach:

1. Opolskiego Gościa Niedzielnego - pt.: "Zmarł ks. prałat Wolfgang Globisch"

2. Nowej Trybuny Opolskiej - pt.: "Odszedł ks. Wolfgang Globisch..."

3. opolska 360 - pt.: "Pogrzeb księdza Wolfganga Globischa. Żegnały go tłumy"

4. Strzelec Opolski - pt.: "Pożegnanie ks. Wolfganga Globischa w kościele i na cmentarzu w Kolonowskiem"

Polecajmy śp. ks. Wolfganga Bożemu Miłosierdziu:

Miłosierny Boże, spraw, aby Twój sługa, kapłan Wolfgang, którego w ziemskim życiu zaszczyciłeś świętym posłannictwem, radował się wiecznie w niebieskiej chwale. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.