Wspólnotowe Msze Św. w Kadłubie Tur.

W poniedziałek (19.10.2009) o godzinie 17.00 w kościele w Kadłubie Tur. odbyło się spotkanie modlitewne dla dzieci naszej parafii. Spotkanie rozpoczęło się wspólną modlitwą różańcowa, którą prowadziły dzieci a poszczególnym rozważaniom towarzyszył pokaz zdjęć z Boliwii, które przedstawiały codzienne życie i prace tamtejszych mieszkańców oraz pracujących tam misjonarzy razem z naszym parafianinem - o. bp Antonim Reiman. Po wspólnym różańcu odprawiona została Msza Św. w intencji wszystkich misjonarzy i Misji Św. której przewodniczył ks. wikary Jarosław Ostrowski.

 

W piątek (23.10.2009) wieczorem swoje spotkanie w kościele w Kadłubie Tur. miała również młodzież z naszej parafii. Podczas krótkiego kazania ks. proboszcz przybliżył dzisiejsze zagrożenia czyhające na młodych ludzi nawiązując również tematyką do rozpoczynającego się niebawem w naszej parafii projektu "Do tańca i do różańca", skierowanego do młodzieży, zwłaszcza myślącej o ślubie, ale nie tylko - jest on przeznaczony dla wszystkich młodych z naszej parafii.