Filtr

Boże Ciało 2012

Pan Jezus na bramce...!!! III ołtarz Bożego Ciała w tym roku w Ligocie Tur. znajdował się na stadionie w bramce!

Kazania Pasyjne 2013

Posłuchaj kazań pasyjnych głoszonych przez ks. proboszcza dra Sławomira Pawińskiego.

Misyjny Bal Karnawałowy 2011

Podobnie jak przed rokiem, także i w tym w naszej parafii został zorganizowany Misyjny Bal Karnawałowy. Bal Misyjny odbył się w sobotni (15.01.2011) wieczór w Restauracji Świtała w Zakrzowie Tur. Na balu bawili się zarówno nasi parafianie jaki i specjalnie zaproszeni na tę okazje goście - miedzy innymi o. Krystian - dyrektor Referatu Misyjnego Zakonu Braci mniejszych prowincji św. Jadwigi z siedzibą na Górze Św. Anny.

Piąte Nabożeństwo Fatimskie 2012

W czwartek 13.09.2012 wierni z naszej parafii zgromadzili się w kościele w Kadłubie Turawskim aby po raz piąty w tym roku uczestniczyć w nabożeństwie ku czci Matki Boskiej Fatimskiej.

Pierwsza Komunia Święta 2011

W słoneczne niedzielne przedpołudnie (06.05.2011) w kościele parafialnym w Ligocie Turawskiej dzieci z całej parafii przyjęły sakrament Pierwszej Komunii Świętej.